Native speakers

Ciekawe zajęcia z wykwalifikowanymi i sympatycznymi native speakers.

W naszej szkole zajęcia prowadzą zarówno polscy lektorzy (kursy dla początkujących, gimnazjalne, maturalne) jak i native speakers (wszystkie pozostałe poziomy).  Udało nam się stworzyć zgrany zespół ciekawych osobowości, dla których ten rodzaj pracy jest również pasją.

Nasi słuchacze często podkreślają, że poza walorami edukacyjnymi to właśnie atmosfera, którą tworzą nasi nauczyciele sprzyja postępom w nauce dzięki dużej motywacji do pracy.

Nauka angielskiego z native speakerem ma wiele zalet:

  • najlepszy możliwy akcent
  • ogromny zasób słownictwa
  • płynne i szybkie tempo mówienia
  • znajomość kultury, zwyczajów i ciekawostek z danego kraju

To wszystko sprawia, że nasi Słuchacze uczą się języka w jego naturalnej formie i dużo łatwiej radzą sobie w prawdziwych życiowych sytuacjach. Dbamy również o to, by każdy Słuchacz uczestniczył w zajęciach z różnymi prowadzącymi, dzięki czemu miał okazję poznać różne sposoby prowadzenia lekcji i mógł w każdym z nich odnaleźć coś dla siebie.

Od wielu lat dbamy, by tworzyć unikalną, pełną ciepła i sprzyjającą bezstresowej nauce atmosferę. Nasz międzynarodowy zespół native speakers to niezwykle sympatyczni i serdeczni ludzie. Czekamy na Ciebie z otwartymi ramionami!

Contact Us