Kursy regularne

Szybkie postępy w angielskim poprzez intensywne konwersacje w małych grupach.

AVALON to prowadzona przez native speakers nauka mówienia. Umożliwia opanowanie języka cztery razy szybciej niż przy wykorzystaniu metod standardowych.

Czas dostępny w ciągu lekcji jest całkowicie wykorzystany na nieustający trening w mówieniu i cenny kontakt z żywym rozmówcą. Słuchacz przełamuje barierę lęku i zakłopotanie co daje mu pewność siebie w konwersacji poza klasą. Duże tempo pracy zapobiega znużeniu, ogranicza możliwość tłumaczenia wszystkiego na ojczysty język, a wielokrotność powtórek gwarantuje pokonanie słabej pamięci i utrwalenie wiedzy.

Naszym Słuchaczom zapewniamy:

  • ciekawe zajęcia w małych grupach (6-12 osób)
  • efektywną naukę mówienia na każdym poziomie
  • wykwalifikowanych i dynamicznych native speakers
  • dobrą, sprzyjającą nauce atmosferę
  • interesujące wielotematyczne zajęcia
  • atrakcyjne ceny oraz dodatkowe rabaty

Praca przebiega w trybie akademickim: 2 semestry nauki od października do czerwca. Niemniej – ze względu na tryb nauki – zapisy przyjmujemy cały rok – po wstępnej rozmowie i lekcji próbnej zawsze jesteśmy w stanie wybrać adekwatną poziomem grupę.

Nasza siedziba przy ulicy Gdańskiej 90 to miejsce, w które bardzo łatwo dojechać z dowolnego miejsca w Łodzi. Do dyspozycji naszych słuchaczy oddajemy dużo przestronnych klas, miejsce na powtórzenie lekcji, a także sympatyczną kawiarenkę.

Nasze zajęcia dają zauważalne efekty i przebiegają w niezwykle przyjaznej atmosferze, co jest jednym z powodów, dla których nasi Słuchacze wracają do nas po wakacyjnej przerwie.

Chcesz płynnie mówić po angielsku? Dołącz do nas!
W wyjątkowej atmosferze, w małych grupach, a co najważniejsze SKUTECZNIE UCZYMY ANGIELSKIEGO.

Contact Us